Najnovší rebríček úspešnosti škôl

15.11.2018

Najnovší rebríček úspešnosti základných škôl je tu. Naša ZŠ J. A. Komenského v Revúcej najlepšia v okrese aj meste. ĎAKUJEME.

2.kolo Atletickej štafety materských škôl

15.11.2018

Malí športovci z materských škôlok bojovali počas druhého kola Atletickej štafety MŠ.

Školské kolo technickej olympiády

14.11.2018

9. 11. 2018 sa konalo školské kolo 9. ročníka Technickej olympiády, ktorého sa zúčastnilo 29 žiakov piateho až ôsmeho ročníka.

LEGO team sa pripravuje

14.11.2018

Už onedlho sa naši členovia LEGO TEAMU predstavia verejnosti na svojej prvej súťaži v Banskej Bystrici.

Pozývame Vás na DEŇ ŠKOLY - 15.11.2018

12.11.2018

Pozývame Vás na náš skvelý DEŇ ŠKOLY - 15. novembra 2018. Od 11.25 čaká na Vás v našej školskej jedálni prekvapenie.

Raz vidieť je viac, ako stokrát počuť

19.10.2018

Pravdivosť týchto slov si overili žiaci cestovateľského krúžku. 18.10. využili posledné slnečné dni tejto jesene a vybrali sa do farbami hýriacich Tatier.

Najskôr navštívili skanzen v Pribyline – múzeum oravskej dediny so svojimi drevenými a kamennými objektmi, kostolom a kaštieľom nás prenieslo do minulosti. Odtiaľ sme popod štít Kriváňa zamierili k mini ZOO pri hoteli Hubert. Najväčšou atrakciou bolo kŕmenie zvieratiek, ktoré boli vďačné nielen za chlebík, ale aj za každé pohladenie. A hurrrá do Veľkej Lomnice. Wild park sa stal oázou zážitkového vyučovanie : videli sme – tigre, levy, pumy, opice, korytnačky, prasiatka..., počuli sme – papagáje, opice, šelmy..., dotýkali sme sa – obrovskej žaby, chameleóna, hada, obrých madagaskarských švábov... Ďakujeme Nadácii SPP, ktorá nám finančne prispela na danú exkurziu a tým umožnila deťom prežiť nezabudnuteľný deň.