Naša stážistka Iris

18.06.2019

Už takmer mesiac môžete v priestoroch našej školy, ZŠ J.A Komenského, stretnúť drobné, usmievavé žieňa, ktoré by ste si mohli spokojne, nebyť jej exotického vzhľadu, pomýliť s našou žiačkou.

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

18.06.2019

Centrum voľného času na Kollárovej ulici usporiadalo v spolupráci so ZŠ J. A. Komenského v Revúcej 3. ročník majstrovstiev mesta Revúca vo florbale mladších žiakov ZŠ.

Well done girls!

17.06.2019

Hanka Marta Holešová z 3.B a Danielka Ďurišková zo 7.B triedy nás v piatok 14. júna reprezentovali na celoslovenskom finále súťaže „Jazykový kvet 2019“ v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku.

Blahoželáme našej športovkyni

17.06.2019

Blahoželáme našej žiačke Nine Natálii Vavrekovej, ktorá na tohoročnej P-T-S v Šamoríne v hode oštepom skončila na veľmi peknom 3. mieste.

Výlet na Muránsku planinu

16.06.2019

Žiaci druhého ročníka si užili prekrásny výlet an Muránsku planinu, spolu s našou stážistkou Iris.

Regionálna výtvarná súťaž - Divadlo očami detí 2019

10.04.2019

Pri divadelnej prehliadke sa konala aj regionálna výtvarná súťaž - DIVADLO OČAMI DETÍ 2019. A uspeli sme.

II. kategória :

2. miesto - Juraj Šturmankin

3. miesto - Sára Šepíková

čestné uznanie  - Melánia Mračnová, Hana Bottová, Diana Rošková,

III. kategória  :

2. miesto - Milan Bukóci

2. miesto  - Anna lacovičová

2. miesto - Oxana Senková

čestné uznanie - Tamara Molentová, Michaela Hudecová

Blahoželáme a ďakujeme za skvelú reprezentáciu školy.