Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Naši úspešní strelci

Naši úspešní strelci

12.12.2018

Krajská školská strelecká liga nám priniesla víťazstvo v súťaži družstiev v disciplíne Vzduchová puška streľba v stoji 40 rán

Škola je veľký dom. Škola je celá veľká.

Škola je veľký dom. Škola je celá veľká.

12.12.2018

Žijú v nej školáci a pani učiteľka..... uplynulý týždeň patrila 3.B trieda nielen žiakom a pani učiteľke, ale aj rodičom, ktorí svoju prácu na chvíľku vymenili za tú našu školskú.

Rodičia učiteľmi v 2.A

Rodičia učiteľmi v 2.A

10.12.2018

Každoročne sa v našej škole uskutočňuje týždeň, kedy sa rodičia môžu stať učiteľmi.

Malí informatici na 1. stupni

Malí informatici na 1. stupni

10.12.2018

Žiaci na prvom stupni pracujú s informáciami, používajú vhodné nástroje na ich spracovanie -

Výsledky školského kola Geografickej olympiády

10.12.2018

A máme už aj výsledky školského kola Geografickej olympiády.

Všetky novinky

Rodičia navštívili našich prvákov

06.12.2018

Dňa 26.11.2018 navštívil triedu 1.C p. Ján Hodoš, hasič miestneho hasičského zboru v Revúcej.

Veľmi zaujímavou a pútavou formou vysvetlil žiakom aká je práca hasiča pre nás dôležitá. Zároveň predstavil výstroj a objasnil denný režim i  pracovné povinnosti, ktoré musí každý hasič zvládnuť. Žiaci mohli vidieť i vyskúšať hasičskú prilbu, kuklu aj dýchaciu masku. Tento spoločne strávený čas sa nám veľmi páčil a sme hrdí na to, že máme v našej triede takého skvelého rodiča. Prajeme mu veľa síl a múdrosti v jeho náročnej práci.

Dňa 30.11. 2018 ,našu triedu, 1.C navštívila p. Janka Liptáková, ktorá pečie a zdobí úžasné torty. Naučila nás ako pracovať s marcipánom. Veru aj sme ho ochutnali. Každý si mohol vyrobiť svojho snehuliaka, keďže sa už neviem dočkať  snehu, chceli sme ho našimi výrobkami privolať. No posúďte, ako sme sa snažili. Takáto netradičná hodina sa nám opäť veľmi páčila. Ďakujeme. S pozdravom žiaci 1.C