Medailová žatva na Majstrovstvách kraja - starší žiaci

19.05.2019

Na Majstrovstvách východoslovenského atletického zväzu, ktoré sa konali 19.mája 2019 v Košiciach sa našim pretekárom podarilo získať až päť zlatých a tri bronzové medaily.

1. miesto v okresnom kole v atletike žiakov a žiačok ZŠ - hurá na krajské kolo

18.05.2019

V piatok 17.5. sa na našich športoviskách konalo okresné kolo v atletike žiakov a žiačok ZŠ nášho okresu. A znovu sa nám darilo.

Budovanie našej dažďovej záhrady pokračuje

17.05.2019

Budovanie našej dažďovej záhrady sa blíži do finále. Už nás čaká iba výsadba rastlín a umiestnenie informačnej tabule.

Prvá škola v prírode sa končí

17.05.2019

17. mája končí naša prvá škola v prírode žiakov 1. a 3 ročníka. Už onedlho 20.5. ich vystriedajú žiaci 4. ročníka. Tu je niekoľko krásnych obrazových pozdravov zo tatranskej obce Ždiar.

Seniori okresu športovali na olympijských hrách

16.05.2019

15.5. zavítali do nášho športového areálu športu chtiví seniori z celého nášho okresu. Zorganizovali si seniorské olympijské hry.

Rodičia navštívili našich prvákov

06.12.2018

Dňa 26.11.2018 navštívil triedu 1.C p. Ján Hodoš, hasič miestneho hasičského zboru v Revúcej.

Veľmi zaujímavou a pútavou formou vysvetlil žiakom aká je práca hasiča pre nás dôležitá. Zároveň predstavil výstroj a objasnil denný režim i  pracovné povinnosti, ktoré musí každý hasič zvládnuť. Žiaci mohli vidieť i vyskúšať hasičskú prilbu, kuklu aj dýchaciu masku. Tento spoločne strávený čas sa nám veľmi páčil a sme hrdí na to, že máme v našej triede takého skvelého rodiča. Prajeme mu veľa síl a múdrosti v jeho náročnej práci.

Dňa 30.11. 2018 ,našu triedu, 1.C navštívila p. Janka Liptáková, ktorá pečie a zdobí úžasné torty. Naučila nás ako pracovať s marcipánom. Veru aj sme ho ochutnali. Každý si mohol vyrobiť svojho snehuliaka, keďže sa už neviem dočkať  snehu, chceli sme ho našimi výrobkami privolať. No posúďte, ako sme sa snažili. Takáto netradičná hodina sa nám opäť veľmi páčila. Ďakujeme. S pozdravom žiaci 1.C