Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Športové súťaže v ŠKD

Športové súťaže v ŠKD

22.02.2019

Dňa 18.2.2019 sme si pre naše deti v ŠKD pripravili športové súťaže v našej telocvični.

Malý vedecký park

Malý vedecký park

21.02.2019

Ďakujeme Nadácii Volkswagen za podporu našej školy. V rámci zamestnaneckého programu sme za poskytnutý finančný príspevok zadovážili hracie vedecké prvky - výklopný labyrint a vzduchové delo.

2. miesto v regionálnom kole

2. miesto v regionálnom kole

20.02.2019

20.2. sa v telocvični GMK v Revúcej konalo regionálne kolo žiačok ZŠ v basketbale.

1. miesto v okresnom kole Dejepisnej olympiády

18.02.2019

V minulých dňoch sa konalo okresné kolo Dejepisnej olympiády.

1. miesto v okresnom kole Biologickej olympiády

18.02.2019

Máme už aj výsledky okresného kola Biologickej olympiády.

Všetky novinky

Rodičia navštívili našich prvákov

06.12.2018

Dňa 26.11.2018 navštívil triedu 1.C p. Ján Hodoš, hasič miestneho hasičského zboru v Revúcej.

Veľmi zaujímavou a pútavou formou vysvetlil žiakom aká je práca hasiča pre nás dôležitá. Zároveň predstavil výstroj a objasnil denný režim i  pracovné povinnosti, ktoré musí každý hasič zvládnuť. Žiaci mohli vidieť i vyskúšať hasičskú prilbu, kuklu aj dýchaciu masku. Tento spoločne strávený čas sa nám veľmi páčil a sme hrdí na to, že máme v našej triede takého skvelého rodiča. Prajeme mu veľa síl a múdrosti v jeho náročnej práci.

Dňa 30.11. 2018 ,našu triedu, 1.C navštívila p. Janka Liptáková, ktorá pečie a zdobí úžasné torty. Naučila nás ako pracovať s marcipánom. Veru aj sme ho ochutnali. Každý si mohol vyrobiť svojho snehuliaka, keďže sa už neviem dočkať  snehu, chceli sme ho našimi výrobkami privolať. No posúďte, ako sme sa snažili. Takáto netradičná hodina sa nám opäť veľmi páčila. Ďakujeme. S pozdravom žiaci 1.C