Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Čitateľský maratón 2019

Čitateľský maratón 2019

19.03.2019

V našej základnej škole býva dobrým zvykom pripomenúť si Marec – mesiac knihy tvorivými aktivitami, ktoré rozvíjajú čitateľské schopnosti a zručnosti našich žiakov a zároveň podporujú kladný vzťah ku knihám.

2. miesto v okresnom kole vo vybíjanej mladších žiačok ZŠ

2. miesto v okresnom kole vo vybíjanej mladších žiačok ZŠ

19.03.2019

Za účasti troch družstiev ZŠ sa 19.3.2019 konalo okresné kolo vo vybíjanej žiačok ZŠ.

Ď A K U J E M E

19.03.2019

Darí sa nám vďaka Vám všetkým držať krok s najaktívnejšími. Nie je nič stratené, celkovo môžeme vyhrať aj keď nebudeme v hlasovaní prví. Komisia hodnotí celkovú aktivitu školy. SME HRDÍ NA NAŠU ŠKOLU.

" Naša " KALOKAGATIA 2019

" Naša " KALOKAGATIA 2019

15.03.2019

Naším športovcom sa darí a dokázali to aj počas Zimnej KALOKAGATII 2019.

Hviezdoslavov Kubín - školské kolo

15.03.2019

A máme už aj výsledky školského kola súťaže Hviezdoslavov Kubín 2019.

Všetky novinky

Rodičia učiteľmi v 2.A

10.12.2018

Každoročne sa v našej škole uskutočňuje týždeň, kedy sa rodičia môžu stať učiteľmi.

Aj tohto roku tomu nebolo inak a aj do 2. A prišli štyria rodičia, ktorí na chvíľu zastúpili pani učiteľku .

Pán Jakub Beľák deťom priblížil ďalší zaujímavý hudobný nástroj- akordeón, minulý rok to bol cimbal a vraj si ďalšie prekvapenie pripraví aj na budúci rok. Porozprával im o jeho pôvode, z akých častí sa skladá, mali možnosť si ho aj vyskúšať a samozrejme im zahral rôzne hudobné žánre. Bolo naozaj veselo, pretože sme si aj zatancovali a zaspievali.  Pani Olinka Hižnayová s deťmi vyrobila krásne vianočne ozdoby, ktoré si hrdo niesli domov a iste budú zdobiť ich vianočný stromček. Detičky sa veľmi potešili. Ďalším spestrením bola hodina s pani Laďkou Koperovou, s ktorou si deti mali možnosť vyrobiť Mikulášov s použitím rôznych materiálov. Výrobky sa podarili, detské očká rozžiarili. Pani Romanka Oravcová pracuje ako psychologička a priblížila deťom jej prácu prostredníctvom zaujímavých činností.Deti pekne spolupracovali  a tak sme mali možnosť sledovať ich zanietenosť, spoluprácu, organizáciu. Pomocou hry, tvorby akcie si deti nenásilnou formou dokážu vyrozprávať svoje príbehy. Bolo to veľmi zaujímavé a užitočné pre všetkých zúčastnených.

Veľmi pekne ďakujeme všetkým rodičom za ich čas, ktorý nám venovali. Boli veľkým osviežením vyučovania. Verím, že sa o rok vidíme zas a pridajú sa aj ďalší.