Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Zima - netradičné výtvarné techniky

Zima - netradičné výtvarné techniky

16.01.2019

Vianočný čas je už síce za nami, ale stále tu máme studené a zasnežené ročné obdobie- ZIMA.

Zima, zima tu je ....

Zima, zima tu je ....

16.01.2019

Zima je ročné obdobie, ktoré deti milujú hlavne kvôli činnostiam, ktoré môžu vykonávať, keď napadne sneh.

Naša firma

Naša firma

14.01.2019

Býva dobrou tradíciou, že na našej škole pracuje cvičná školská firma.

Hlasujte za ihrisko ŽIHADIELKO

14.01.2019

Zapojte sa a hlasujte za ihrisko ŽIHADIELKO v našom meste.

Zimná olympiáda v ŠKD

Zimná olympiáda v ŠKD

14.01.2019

Počasie nám doprialo veľa snehu, a tak sme to využili a usporiadali sme si vlastnú zimnú olympiádu.

Všetky novinky

Rodičia učiteľmi v 2.A

10.12.2018

Každoročne sa v našej škole uskutočňuje týždeň, kedy sa rodičia môžu stať učiteľmi.

Aj tohto roku tomu nebolo inak a aj do 2. A prišli štyria rodičia, ktorí na chvíľu zastúpili pani učiteľku .

Pán Jakub Beľák deťom priblížil ďalší zaujímavý hudobný nástroj- akordeón, minulý rok to bol cimbal a vraj si ďalšie prekvapenie pripraví aj na budúci rok. Porozprával im o jeho pôvode, z akých častí sa skladá, mali možnosť si ho aj vyskúšať a samozrejme im zahral rôzne hudobné žánre. Bolo naozaj veselo, pretože sme si aj zatancovali a zaspievali.  Pani Olinka Hižnayová s deťmi vyrobila krásne vianočne ozdoby, ktoré si hrdo niesli domov a iste budú zdobiť ich vianočný stromček. Detičky sa veľmi potešili. Ďalším spestrením bola hodina s pani Laďkou Koperovou, s ktorou si deti mali možnosť vyrobiť Mikulášov s použitím rôznych materiálov. Výrobky sa podarili, detské očká rozžiarili. Pani Romanka Oravcová pracuje ako psychologička a priblížila deťom jej prácu prostredníctvom zaujímavých činností.Deti pekne spolupracovali  a tak sme mali možnosť sledovať ich zanietenosť, spoluprácu, organizáciu. Pomocou hry, tvorby akcie si deti nenásilnou formou dokážu vyrozprávať svoje príbehy. Bolo to veľmi zaujímavé a užitočné pre všetkých zúčastnených.

Veľmi pekne ďakujeme všetkým rodičom za ich čas, ktorý nám venovali. Boli veľkým osviežením vyučovania. Verím, že sa o rok vidíme zas a pridajú sa aj ďalší.