Jabĺčková cesta v ŠKD

20.09.2019

Dňa 18.9.2019 sa v ŠKD konala už tradičná Jabĺčková cesta.

Plenárne a triedne schôdzky RZ

18.09.2019

Pozývame Vás na plenárnu schôdzu a triedne schôdzky RZ, dňa 26.9.2019 so začiatkom o 15.30 hod. v školskej jedálni.

Školský klub detí privítal jeseň

17.09.2019

Vo štvrtok, 12.9. sme sa s deťmi z nášho školského klubu detí vybrali na vychádzku do okolia školy. Aby sme privítali začínajúcu jeseň a rozlúčili sa s končiacim letom.

Deň otvorených dverí v múzeu Prvého slovenského gymnázia

15.09.2019

Vo štvrtok, 12. 9. 2019, sa uskutočnil deň otvorených dverí v múzeu Prvého slovenského gymnázia, ktorého sa zúčastnili žiaci tretieho ročníka našej školy.

Naše didaktické hry

12.09.2019

Už prvý školský týždeň sa v rámci vyučovania uskutočnili didaktické hry pre celý 1. stupeň. Využili sme priestory dopravného ihriska v Revúcej, ktoré žiaci už dôverne poznajú z predošlých rokov.

Súťaž „ Najzručnejší žiak základných škôl regiónu“

30.05.2019

Pod záštitou Strednej odbornej školy Generála Viesta v Revúcej a Prvého slovenského strojárskeho klastra sa konal 30.5.2019 nultý ročník súťaže „Najzručnejší žiak základných škôl regiónu“.

Žiaci dokazovali svoju zručnosť pri výrobe kovového vyrážacieho  klinu, ktorý vyrábali  podľa technickej dokumentácie. Našu školu reprezentovali chlapci 8.A  triedy Lukáš Berzéty a Róbert Biž.  Obidvaja chlapci pracovali veľmi zodpovedne a vyrobili pekné výrobky. Lukáš obsadil 2. miesto v regióne. Obom chlapcom ďakujeme za úspešnú reprezentáciu.