Naša stážistka Iris

18.06.2019

Už takmer mesiac môžete v priestoroch našej školy, ZŠ J.A Komenského, stretnúť drobné, usmievavé žieňa, ktoré by ste si mohli spokojne, nebyť jej exotického vzhľadu, pomýliť s našou žiačkou.

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

18.06.2019

Centrum voľného času na Kollárovej ulici usporiadalo v spolupráci so ZŠ J. A. Komenského v Revúcej 3. ročník majstrovstiev mesta Revúca vo florbale mladších žiakov ZŠ.

Well done girls!

17.06.2019

Hanka Marta Holešová z 3.B a Danielka Ďurišková zo 7.B triedy nás v piatok 14. júna reprezentovali na celoslovenskom finále súťaže „Jazykový kvet 2019“ v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku.

Blahoželáme našej športovkyni

17.06.2019

Blahoželáme našej žiačke Nine Natálii Vavrekovej, ktorá na tohoročnej P-T-S v Šamoríne v hode oštepom skončila na veľmi peknom 3. mieste.

Výlet na Muránsku planinu

16.06.2019

Žiaci druhého ročníka si užili prekrásny výlet an Muránsku planinu, spolu s našou stážistkou Iris.

Súťaž „ Najzručnejší žiak základných škôl regiónu“

30.05.2019

Pod záštitou Strednej odbornej školy Generála Viesta v Revúcej a Prvého slovenského strojárskeho klastra sa konal 30.5.2019 nultý ročník súťaže „Najzručnejší žiak základných škôl regiónu“.

Žiaci dokazovali svoju zručnosť pri výrobe kovového vyrážacieho  klinu, ktorý vyrábali  podľa technickej dokumentácie. Našu školu reprezentovali chlapci 8.A  triedy Lukáš Berzéty a Róbert Biž.  Obidvaja chlapci pracovali veľmi zodpovedne a vyrobili pekné výrobky. Lukáš obsadil 2. miesto v regióne. Obom chlapcom ďakujeme za úspešnú reprezentáciu.