Vážení rodičia a priatelia školy, venujte nášmu RZ 2% z Vašej dane

19.02.2018

Vážení rodičia, priatelia školy, venujte 2% z Vašej dane nášmu Rodičovskému združeniu pri ZŠ J. A. Komenského, Komenského 7, Revúca.

Prvenstvo v dejepisnej olympiáde

18.02.2018

15.2. sa konalo okresné kolo dejepisnej olympiády, kde naši šikovní dejepisári obsadili najvyššie priečky.

Hádankárske popoludnie v ŠKD

17.02.2018

Je to ťažké a nič to neváži. Čo je to? Touto otázkou sme v stredu 14.2. zaujali deti vo všetkých oddeleniach ŠKD.

Cestovanie v čase

16.02.2018

Viete o tom, že keď idete na úrad, bežne tam stretnete sindikusa? Vodu nosíte vo filkášiku a v obchode musíte za tovar lôniť? Že neviete o čom je reč?

Farebné dni

16.02.2018

Modrá je dobrá, červená je ohnivá a zelená je jarná. Práve v znamení týchto farieb boli tri dni v Základnej škole J. A. Komenského.

Slávnostné ukončenie školského roka 2016/2017

11.07.2017

Tak a je to za nami :)

Školský rok 2016/17 sa stal minulosťou. Prípravu na vyučovanie a školské povinnosti vystriedajú chvíle oddychu. Tento rok bol pre našu školu mimoriadny úspešný. Dosiahli sme skvelé úspechy aj v rámci Slovenska či už na poli športovom, v jazykových aj v recitačných súťažiach. Celkovo sme udelili 168 pochvál riaditeľom školy a 42 žiakom sme udelili knižné odmeny.

Poďakovanie patrí pedagógom aj nepedagogickým pracovníkom za obetavú prácu, rodičom aj žiakom. Bez vzájomnej spolupráce by sme sa nedokázali posúvať ďalej.
Všetkým prajeme príjemné prázdniny a oddych venovaný načerpaniu nových síl.
Dovidenia v septembri.

Vedenie ZŠ