Najúspešnejší športovci roka 2017

19.04.2018

Náš Atletický klub ISKRA - "Najúspešnejší športovci roka 2017" - cenu, ktorú našim športovcom znovu po dvoch roku udelil Olympijský klub GEMER.

Znovu zlato, striebro a bronz pre našich šikovných matematikov

18.04.2018

17.4. sa v priestoroch našej školy konalo okresné kolo matematickej olympiády žiakov 6. - 8. ročníka. A znovu sme uspeli a boli sme najúspešnejší v našom okrese.

Úspech v súťaži Kukučínova literárna Revúca

18.04.2018

Prvé slovenské literárne gymnázium v Revúcej v spolupráci s Maticou slovenskou usporadúva každý rok súťaž v tvorbe mladých talentov v písaní poézie a prózy.

Futbal - to je hra

18.04.2018

Naši futbalisti opäť víťazní. Postupujú do obvodného kola. Blahoželáme.

Deň zdravia v znamení športu

18.04.2018

Tento rok sa Deň zdravia v stredu 18.4. v našej škole niesol v znamení pohybu.

Slávnostné ukončenie školského roka 2016/2017

11.07.2017

Tak a je to za nami :)

Školský rok 2016/17 sa stal minulosťou. Prípravu na vyučovanie a školské povinnosti vystriedajú chvíle oddychu. Tento rok bol pre našu školu mimoriadny úspešný. Dosiahli sme skvelé úspechy aj v rámci Slovenska či už na poli športovom, v jazykových aj v recitačných súťažiach. Celkovo sme udelili 168 pochvál riaditeľom školy a 42 žiakom sme udelili knižné odmeny.

Poďakovanie patrí pedagógom aj nepedagogickým pracovníkom za obetavú prácu, rodičom aj žiakom. Bez vzájomnej spolupráce by sme sa nedokázali posúvať ďalej.
Všetkým prajeme príjemné prázdniny a oddych venovaný načerpaniu nových síl.
Dovidenia v septembri.

Vedenie ZŠ