Naši úspešní strelci

12.12.2018

Krajská školská strelecká liga nám priniesla víťazstvo v súťaži družstiev v disciplíne Vzduchová puška streľba v stoji 40 rán

Škola je veľký dom. Škola je celá veľká.

12.12.2018

Žijú v nej školáci a pani učiteľka..... uplynulý týždeň patrila 3.B trieda nielen žiakom a pani učiteľke, ale aj rodičom, ktorí svoju prácu na chvíľku vymenili za tú našu školskú.

Rodičia učiteľmi v 2.A

10.12.2018

Každoročne sa v našej škole uskutočňuje týždeň, kedy sa rodičia môžu stať učiteľmi.

Malí informatici na 1. stupni

10.12.2018

Žiaci na prvom stupni pracujú s informáciami, používajú vhodné nástroje na ich spracovanie -

Výsledky školského kola Geografickej olympiády

10.12.2018

A máme už aj výsledky školského kola Geografickej olympiády.

Úspech v okresnom kole olympiády zo slovenského jazyka a literatúry - 2. miesto

28.11.2018

28.11. sa konalo okresné kolo Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry. Našu školu úspešne reprezentovala žiačka 9. ročníka Michaela Galovičová.

Obsadila veľmi pekné 2. miesto. Blahoželáme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy.