Naša škola získala LEGO dar

03.08.2018

Po podpore od spoločnosti TESCO prišla podpora aj od nášho skvelého absolventa.

Naša škola získala grant od spoločnosti TESCO

01.08.2018

Spoločnosť Tesco organizuje grantový program Vy rozhodujete, my pomáhame zameraný na podporu komunitných iniciatív, aktivít a projektov, ktoré prispievajú k zlepšeniu komunít po celom Slovensku.

Naši najlepší - ocenenia školy za školský rok 2017-2018

12.07.2018

Aj na záver školského roku 2017-2018 ocenil riaditeľ školy najlepších absolventov, reprezentantov školy.

Ďalší Majster Slovenskej republiky zo ZŠ J. A. Komenského

05.07.2018

Prvý prázdninový deň 30. 6. priniesol atlétom – žiakom Základnej školy J. A. Komenského ďalšie úspechy na Majstrovstvách Slovenskej republiky mladších žiakov.

Poďakovanie

30.06.2018

Riaditeľstvo Základnej školy J. A. Komenského ďakuje všetkým priateľom školy, rodičom, sponzorom, Mestu Revúca, organizáciám a nadáciám,

Úspech v súťaži Kukučínova literárna Revúca

18.04.2018

Prvé slovenské literárne gymnázium v Revúcej v spolupráci s Maticou slovenskou usporadúva každý rok súťaž v tvorbe mladých talentov v písaní poézie a prózy.

Tento rok sa uskutočnil 14. ročník tejto tvorivej súťaže, na ktorom sa zúčastnilo 103 autorov. Boli medzi nimi aj žiačky našej školy a to Martina Kováčiková /9.A/, ktorá v próze získala zlaté pásmo a Nina Vrancová/9.B/ v poézii strieborné pásmo.

Obom žiačkam srdečne blahoželáme a prajeme veľa tvorivých síl.