Naša stážistka Iris

18.06.2019

Už takmer mesiac môžete v priestoroch našej školy, ZŠ J.A Komenského, stretnúť drobné, usmievavé žieňa, ktoré by ste si mohli spokojne, nebyť jej exotického vzhľadu, pomýliť s našou žiačkou.

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

18.06.2019

Centrum voľného času na Kollárovej ulici usporiadalo v spolupráci so ZŠ J. A. Komenského v Revúcej 3. ročník majstrovstiev mesta Revúca vo florbale mladších žiakov ZŠ.

Well done girls!

17.06.2019

Hanka Marta Holešová z 3.B a Danielka Ďurišková zo 7.B triedy nás v piatok 14. júna reprezentovali na celoslovenskom finále súťaže „Jazykový kvet 2019“ v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku.

Blahoželáme našej športovkyni

17.06.2019

Blahoželáme našej žiačke Nine Natálii Vavrekovej, ktorá na tohoročnej P-T-S v Šamoríne v hode oštepom skončila na veľmi peknom 3. mieste.

Výlet na Muránsku planinu

16.06.2019

Žiaci druhého ročníka si užili prekrásny výlet an Muránsku planinu, spolu s našou stážistkou Iris.

Úspešné krajské finále Jazykového kvetu 2019

15.04.2019

Stáva sa pomaly tradíciou, anglickí divadelníci a recitátori zo Základnej školy J. A. Komenského sa v súťaži Jazykový kvet – umeleckej súťaži v prednese a dramatizácii v cudzích jazykoch

- umiestňujú na popredných miestach a skvele reprezentujú svoju školu a svoje mesto.

Nebolo tomu inak ani v piatok 12. apríla v Banskej Bystrici počas krajskej súťaže. V silnej konkurencii Hanka Holešová z 3. B triedy a Danielka Ďurišková zo 7.B triedy zvíťazili vo svojej kategórii, čím si vybojovali postup do celoslovenského kola. Ani naše divadelné súbory – malí aj veľkí – sa nenechali zahanbiť a obsadili 2 krásne 2. miesta a jedno 3. miesto.

Všetkým účinkujúcim blahoželáme a postupujúcim držme palce v celoslovenskom kole.