Vážení rodičia a priatelia školy, venujte nášmu RZ 2% z Vašej dane

19.02.2018

Vážení rodičia, priatelia školy, venujte 2% z Vašej dane nášmu Rodičovskému združeniu pri ZŠ J. A. Komenského, Komenského 7, Revúca.

Prvenstvo v dejepisnej olympiáde

18.02.2018

15.2. sa konalo okresné kolo dejepisnej olympiády, kde naši šikovní dejepisári obsadili najvyššie priečky.

Hádankárske popoludnie v ŠKD

17.02.2018

Je to ťažké a nič to neváži. Čo je to? Touto otázkou sme v stredu 14.2. zaujali deti vo všetkých oddeleniach ŠKD.

Cestovanie v čase

16.02.2018

Viete o tom, že keď idete na úrad, bežne tam stretnete sindikusa? Vodu nosíte vo filkášiku a v obchode musíte za tovar lôniť? Že neviete o čom je reč?

Farebné dni

16.02.2018

Modrá je dobrá, červená je ohnivá a zelená je jarná. Práve v znamení týchto farieb boli tri dni v Základnej škole J. A. Komenského.

Spájame teóriu s praxou

21.06.2017

Akcionári JA firmy GACOPER sa zišli na svojom likvidačnom zhromaždení.

Svojou činnosťou sa primárne zamerala na spestrenie voľného času mladších spolužiakov prostredníctvom niekoľkých voľnočasových aktivít. Na konci svojho obdobia vykázala zisk a vyplatila dividendy svojim podielnikom. Všetkým jej pracovníkom želáme veľa šťastia v reálnom podnikateľskom prostredí.