Naša stážistka Iris

18.06.2019

Už takmer mesiac môžete v priestoroch našej školy, ZŠ J.A Komenského, stretnúť drobné, usmievavé žieňa, ktoré by ste si mohli spokojne, nebyť jej exotického vzhľadu, pomýliť s našou žiačkou.

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

18.06.2019

Centrum voľného času na Kollárovej ulici usporiadalo v spolupráci so ZŠ J. A. Komenského v Revúcej 3. ročník majstrovstiev mesta Revúca vo florbale mladších žiakov ZŠ.

Well done girls!

17.06.2019

Hanka Marta Holešová z 3.B a Danielka Ďurišková zo 7.B triedy nás v piatok 14. júna reprezentovali na celoslovenskom finále súťaže „Jazykový kvet 2019“ v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku.

Blahoželáme našej športovkyni

17.06.2019

Blahoželáme našej žiačke Nine Natálii Vavrekovej, ktorá na tohoročnej P-T-S v Šamoríne v hode oštepom skončila na veľmi peknom 3. mieste.

Výlet na Muránsku planinu

16.06.2019

Žiaci druhého ročníka si užili prekrásny výlet an Muránsku planinu, spolu s našou stážistkou Iris.

Tretiaci programujú

25.05.2019

Žiaci 3.B triedy nestrávili hodinu informatiky za počítačom. Keď som vytiahla so škatule krásne žlté autíčka, deti si mysleli, že sa ideme hrať.

A hrali sa celú hodinu, nevediac, že programujú.  Malí programátorskí šikulovia hneď pochopili, ako funguje programovateľné auto  Pro-Bot a posielali ho po naprogramovanej trase. Už teraz  sa tešia na ďalšiu  hodinu, čo zaujímavé budeme robiť s autíčkom. Hodinu so záujmom sledovala aj naša stážistka z ďalekej Ázie Iris.

AR