Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry

17.11.2017

A už máme za sebou aj školské kolo Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry. A tú sú naši najlepší :

Burza kníh

15.11.2017

„Deň školy“ (15. 11.) sme obohatili aj burzou kníh. Vestibul školy sa zmenil na malé kníhkupectvo. Dievčatá z 8. B, Sára Beňová a Miška Galovičová, porozkladali darované knihy a „predaj“ sa začal.

TESTOVANIE - 5 - 2017 - 22.11.

15.11.2017

Národný ústav certifikovaných meraní - NÚCEM - realizuje celoslovenské testovanie žiakov z predmetov SJL a MAT - Testovanie 5 - 2017. Hlavný termín testovania je streda, 22. novembra 2017.

Riaditeľské voľno - 22.11. - 7. a 8. ročník

13.11.2017

Riaditeľ Základnej školy J. A. Komenského, Komenského 7, Revúca Vám oznamuje, že podľa paragrafu 150 ods. 5. Zákona č. 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní

Rozprávkové popoludnie

13.11.2017

Minulý týždeň sme mali v ŠKD akciu Rozprávkové popoludnie. Deti si priniesli svoje obľúbené rozprávkové knižky, z ktorých si navzájom čítali.

Štvrtáci v Košiciach

22.06.2017

Po skvelom pobyte v škole prírode sme sa opäť vybrali na výlet s našimi štvrtákmi. Keďže nám už odchádzajú na druhý stupeň, tak to bol ich posledný výlet na prvom stupni.

Preto sme si ho chceli všetci užiť a vybrali sme sa do Košickej ZOO a DINO PARKU. Počasie nám prialo a slniečko krásne svietilo. Prešli sme celú ZOO, videli sme terária, exotické zvieratá, vtáky, sladkovodné a morské živočíchy no najviac pozornosti sme venovali opičkám a malým surikatám. Ďalej sme navštívili známy DINO PARK, kde sme si pozreli svet veľkých dinosaurov, rozprávku ako žili v 3D Dino kine a po ceste domov sme sa zastavili ešte v Optime na menšie nákupy. Vrátili sme sa podvečer uchodení no plní zážitkov.