Jabĺčková cesta

24.09.2017

Dňa 20.septembra sa u nás v ŠKD konala akcia “Jabĺčková cesta“. S deťmi sme sa porozprávali o tom ako dlho trvá, kým vyrastie veľká jabloň, z ktorej máme jabĺčka.

Našej atletike sa darí aj v novom školskom roku

17.09.2017

Tretí septembrový víkend sa v Nových Zámkoch uskutočnili Majstrovstvá Slovenska starších žiakov v atletike.

Naše didaktické hry

16.09.2017

Pekné septembrové počasie sme využili na realizáciu Didaktických hier, ktoré sa uskutočňujú v každom ročníku 1. stupňa raz ročne v trvaní 4 hodín a slúžia na praktické osvojenie si učiva.

ŠKOLA S VEĽMI DOBRÝMI VÝSLEDKAMI ŽIAKOV

15.09.2017

Naša základná škola s najlepším komplexným hodnotením v okrese Revúca.

Skvelý prvý rok revúckeho Atletického klubu ISKRA pri ZŠ J. A. Komenského

Atletika - kráľovná športu, patrí medzi najstaršie športové odvetvia.

Štvrtáci v Košiciach

22.06.2017

Po skvelom pobyte v škole prírode sme sa opäť vybrali na výlet s našimi štvrtákmi. Keďže nám už odchádzajú na druhý stupeň, tak to bol ich posledný výlet na prvom stupni.

Preto sme si ho chceli všetci užiť a vybrali sme sa do Košickej ZOO a DINO PARKU. Počasie nám prialo a slniečko krásne svietilo. Prešli sme celú ZOO, videli sme terária, exotické zvieratá, vtáky, sladkovodné a morské živočíchy no najviac pozornosti sme venovali opičkám a malým surikatám. Ďalej sme navštívili známy DINO PARK, kde sme si pozreli svet veľkých dinosaurov, rozprávku ako žili v 3D Dino kine a po ceste domov sme sa zastavili ešte v Optime na menšie nákupy. Vrátili sme sa podvečer uchodení no plní zážitkov.