Mladí záchranári

18.01.2018

Keď dôjde k úrazu človeka, je dôležité nezaváhať, a pomôcť. V prípade ohrozenia života totiž čas zohráva najdôležitejšiu úlohu.

Beseda s príslušníkmi našej mestskej polície

18.01.2018

Dňa 16.januára 2018 sa na našej škole uskutočnila beseda s pracovníkmi mestskej polície zameraná na prevenciu trestnej činnosti mládeže.

Ďalší dobrý skutok 5.C

16.01.2018

V piatok 12.1.2018 sme žiaci 5. C triedy po vyučovaní vybrali zaniesť darčeky,

Vedomostný ostrov už čoskoro aj u nás

16.01.2018

Prvé Vedomostné ostrovy už prichádzajú do škôl.

Povzbudzovali sme revúckych biatlonistov v Osrblí

14.01.2018

Členovia nášho turistického krúžku 14.1. povzbudzovali revúckych biatlonistov v Osrblí.

Štvrtáci v Košiciach

22.06.2017

Po skvelom pobyte v škole prírode sme sa opäť vybrali na výlet s našimi štvrtákmi. Keďže nám už odchádzajú na druhý stupeň, tak to bol ich posledný výlet na prvom stupni.

Preto sme si ho chceli všetci užiť a vybrali sme sa do Košickej ZOO a DINO PARKU. Počasie nám prialo a slniečko krásne svietilo. Prešli sme celú ZOO, videli sme terária, exotické zvieratá, vtáky, sladkovodné a morské živočíchy no najviac pozornosti sme venovali opičkám a malým surikatám. Ďalej sme navštívili známy DINO PARK, kde sme si pozreli svet veľkých dinosaurov, rozprávku ako žili v 3D Dino kine a po ceste domov sme sa zastavili ešte v Optime na menšie nákupy. Vrátili sme sa podvečer uchodení no plní zážitkov.