Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Veľkonočné prázdniny

20.04.2019

Veľkonočné prázdniny - 18.4. – 23.4.2019. Vyučovanie podľa platného rozvrhu bude pokračovať od stredy 24.4.2019

Plavecký kurz žiakov 5. ročníka

Plavecký kurz žiakov 5. ročníka

20.04.2019

V dňoch 8. až 12. apríla sa konal I. turnus plaveckého kurzu žiakov 5. ročníka v Gymnáziu Martina Kukučína . Po veľkonočných prázdninách bude pokračovať II. turnus.

Revúcke chodecké preteky - 1.ročník

Revúcke chodecké preteky - 1.ročník

19.04.2019

Po niekoľkotýždňových prípravách nastal dlho očakávaný deň konania 1.ročníka Revúckych chodeckých pretekov, ktoré organizoval Atletický oddiel ISKRA pri ZŠ J. A. Komenského v Revúcej, CVČ Revúca a Mesto Revúca.

Hviezdoslavov Kubín 2019 – regionálne kolo

Hviezdoslavov Kubín 2019 – regionálne kolo

18.04.2019

Stalo sa tradíciou, že sa úspešne zúčastňujeme regionálneho kola súťaže Hviezdoslavov Kubín.

Medzníky 2. svetovej vojny

Medzníky 2. svetovej vojny

18.04.2019

17. 4. sa konala v CVČ v Revúca súťaž žiakov základných škôl - Medzníky 2. svetovej vojny.

Všetky novinky

V 1. ročníku Revúckych chodeckých pretekov sa darilo aj domácim športovcom - žiakom našej základnej školy

14.04.2019

Super výsledky počas historicky prvých chodeckých pretekov v našom meste dosiahli aj domáci športovci - chodci - žiaci našej základnej školy. A takto dopadli v jednotlivých kategóriách :

 

Prípravka chlapci :

4.miesto  Michal Nemec     3:20       

5.miesto  Matúš Makróczy     3:21       

6.miesto Tomáš Alex Gombár  3:22       

7.miesto Matej Melich    2010  3:23       

9.miesto Martin Beláň  3:25       

10.miesto Alex Kučerák   3:26       

11.miesto Jakub Nagypál 3:27       

12 .miesto Tomáš Pavko  3:28       

13.miesto Jakub Hodoš 3:29       

14.miesto Michal Ferdinady 3:32       

15.miesto Filip Hižnay 4:02       

 

Prípravka dievčatá :

5.miesto Laura Lamperová            3:10       

7.miesto Diana Kilíková                 3:29       

8.miesto Elie Hutyrová                   3:33       

9.miesto Daniela Hlinková             3:39       

10.miesto Saskia Rekenová           3:40       

11.miesto Veronika Fričová            3:50       

12.miesto Zuzka Havard                 4:49      

13.miesto Janka Simanová             4:50       

 

Najmladšie žiačky:

8.miesto Viktória Kováčová      3:06       

11.miesto Stella Levická             3:24       

12.miesto Sabína Rojáková        3:25       

13.miesto Zuzana Jaremčuk       3:26       

 

Najmladší žiaci:

5.miesto Filip Galovič       2:59       

6.miesto Matej Hudec       3:03       

7.miesto Tobias Paleček   3:14       

 

Mladší žiaci:

2.miesto  Leonard Erik Gombár    7:03       

 

Mladšie žiačky :

3.miesto Alexandra Štempelová       5:35       

9.miesto Alexandra Hižnayová         6:42       

10.miesto Zuzka Viestová                 6:56       

11.miesto Kristína Trávničková        6:58       

12.miesto Viktória Kekeňáková        7:46       

 

Staršie žiačky:

2.miesto Nina Vavreková   5:11       

 

Starší žiaci :

3.miesto  Róbert Biž   5:10       

 

Ďakujeme za úspešnú reprezentáciu škoily a nášho mesta.