Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Naša stážistka Iris

Naša stážistka Iris

18.06.2019

Už takmer mesiac môžete v priestoroch našej školy, ZŠ J.A Komenského, stretnúť drobné, usmievavé žieňa, ktoré by ste si mohli spokojne, nebyť jej exotického vzhľadu, pomýliť s našou žiačkou.

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

18.06.2019

Centrum voľného času na Kollárovej ulici usporiadalo v spolupráci so ZŠ J. A. Komenského v Revúcej 3. ročník majstrovstiev mesta Revúca vo florbale mladších žiakov ZŠ.

Well done girls!

Well done girls!

17.06.2019

Hanka Marta Holešová z 3.B a Danielka Ďurišková zo 7.B triedy nás v piatok 14. júna reprezentovali na celoslovenskom finále súťaže „Jazykový kvet 2019“ v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku.

Blahoželáme našej športovkyni

17.06.2019

Blahoželáme našej žiačke Nine Natálii Vavrekovej, ktorá na tohoročnej P-T-S v Šamoríne v hode oštepom skončila na veľmi peknom 3. mieste.

Výlet na Muránsku planinu

Výlet na Muránsku planinu

16.06.2019

Žiaci druhého ročníka si užili prekrásny výlet an Muránsku planinu, spolu s našou stážistkou Iris.

Všetky novinky

V 1. ročníku Revúckych chodeckých pretekov sa darilo aj domácim športovcom - žiakom našej základnej školy

14.04.2019

Super výsledky počas historicky prvých chodeckých pretekov v našom meste dosiahli aj domáci športovci - chodci - žiaci našej základnej školy. A takto dopadli v jednotlivých kategóriách :

 

Prípravka chlapci :

4.miesto  Michal Nemec     3:20       

5.miesto  Matúš Makróczy     3:21       

6.miesto Tomáš Alex Gombár  3:22       

7.miesto Matej Melich    2010  3:23       

9.miesto Martin Beláň  3:25       

10.miesto Alex Kučerák   3:26       

11.miesto Jakub Nagypál 3:27       

12 .miesto Tomáš Pavko  3:28       

13.miesto Jakub Hodoš 3:29       

14.miesto Michal Ferdinady 3:32       

15.miesto Filip Hižnay 4:02       

 

Prípravka dievčatá :

5.miesto Laura Lamperová            3:10       

7.miesto Diana Kilíková                 3:29       

8.miesto Elie Hutyrová                   3:33       

9.miesto Daniela Hlinková             3:39       

10.miesto Saskia Rekenová           3:40       

11.miesto Veronika Fričová            3:50       

12.miesto Zuzka Havard                 4:49      

13.miesto Janka Simanová             4:50       

 

Najmladšie žiačky:

8.miesto Viktória Kováčová      3:06       

11.miesto Stella Levická             3:24       

12.miesto Sabína Rojáková        3:25       

13.miesto Zuzana Jaremčuk       3:26       

 

Najmladší žiaci:

5.miesto Filip Galovič       2:59       

6.miesto Matej Hudec       3:03       

7.miesto Tobias Paleček   3:14       

 

Mladší žiaci:

2.miesto  Leonard Erik Gombár    7:03       

 

Mladšie žiačky :

3.miesto Alexandra Štempelová       5:35       

9.miesto Alexandra Hižnayová         6:42       

10.miesto Zuzka Viestová                 6:56       

11.miesto Kristína Trávničková        6:58       

12.miesto Viktória Kekeňáková        7:46       

 

Staršie žiačky:

2.miesto Nina Vavreková   5:11       

 

Starší žiaci :

3.miesto  Róbert Biž   5:10       

 

Ďakujeme za úspešnú reprezentáciu škoily a nášho mesta.