Jabĺčková cesta

24.09.2017

Dňa 20.septembra sa u nás v ŠKD konala akcia “Jabĺčková cesta“. S deťmi sme sa porozprávali o tom ako dlho trvá, kým vyrastie veľká jabloň, z ktorej máme jabĺčka.

Našej atletike sa darí aj v novom školskom roku

17.09.2017

Tretí septembrový víkend sa v Nových Zámkoch uskutočnili Majstrovstvá Slovenska starších žiakov v atletike.

Naše didaktické hry

16.09.2017

Pekné septembrové počasie sme využili na realizáciu Didaktických hier, ktoré sa uskutočňujú v každom ročníku 1. stupňa raz ročne v trvaní 4 hodín a slúžia na praktické osvojenie si učiva.

ŠKOLA S VEĽMI DOBRÝMI VÝSLEDKAMI ŽIAKOV

15.09.2017

Naša základná škola s najlepším komplexným hodnotením v okrese Revúca.

Skvelý prvý rok revúckeho Atletického klubu ISKRA pri ZŠ J. A. Komenského

Atletika - kráľovná športu, patrí medzi najstaršie športové odvetvia.

Veľký úspech našej atletiky

24.06.2017

24. júna 2017 sa v Trenčíne konali Majstrovstvá Slovenska v atletike mladších žiačok a naša pretekárka nesklamala.

Ninka Natália Vavreková skončila vo vrhu guľou na treťom mieste v osobnom rekorde  9.21 m.

Blahoželáme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej atletiky,  atletického klubu,  školy a mesta.