Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Naša stážistka Iris

Naša stážistka Iris

18.06.2019

Už takmer mesiac môžete v priestoroch našej školy, ZŠ J.A Komenského, stretnúť drobné, usmievavé žieňa, ktoré by ste si mohli spokojne, nebyť jej exotického vzhľadu, pomýliť s našou žiačkou.

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

18.06.2019

Centrum voľného času na Kollárovej ulici usporiadalo v spolupráci so ZŠ J. A. Komenského v Revúcej 3. ročník majstrovstiev mesta Revúca vo florbale mladších žiakov ZŠ.

Well done girls!

Well done girls!

17.06.2019

Hanka Marta Holešová z 3.B a Danielka Ďurišková zo 7.B triedy nás v piatok 14. júna reprezentovali na celoslovenskom finále súťaže „Jazykový kvet 2019“ v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku.

Blahoželáme našej športovkyni

17.06.2019

Blahoželáme našej žiačke Nine Natálii Vavrekovej, ktorá na tohoročnej P-T-S v Šamoríne v hode oštepom skončila na veľmi peknom 3. mieste.

Výlet na Muránsku planinu

Výlet na Muránsku planinu

16.06.2019

Žiaci druhého ročníka si užili prekrásny výlet an Muránsku planinu, spolu s našou stážistkou Iris.

Všetky novinky

Vianoce v ŠKD

20.12.2018

Dnes sme sa preniesli v čase trochu dopredu a už sme mali v ŠKD Vianoce.

Deti priniesli milé darčeky pre kamarátov a urobili si tak navzájom radosť. Jedla a pitia bolo hojne, za čo sa chceme poďakovať rodičom a starým rodičom, my sme deti pohostili medovníčkami a ovocnými nápojmi.Spoločne sme si zaspievali vianočné koledy a pesničky o zime , ktoré sme sa naučili. Na záver sme si zatancovali. Nálada bola výborná. Prajeme deťom, aby aj tie pravé Vianoce, ktoré prežijú už v kruhu svojich rodín boli aspoň také veselé a príjemné ako dnešný deň.