Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Čitateľský maratón 2019

Čitateľský maratón 2019

19.03.2019

V našej základnej škole býva dobrým zvykom pripomenúť si Marec – mesiac knihy tvorivými aktivitami, ktoré rozvíjajú čitateľské schopnosti a zručnosti našich žiakov a zároveň podporujú kladný vzťah ku knihám.

2. miesto v okresnom kole vo vybíjanej mladších žiačok ZŠ

2. miesto v okresnom kole vo vybíjanej mladších žiačok ZŠ

19.03.2019

Za účasti troch družstiev ZŠ sa 19.3.2019 konalo okresné kolo vo vybíjanej žiačok ZŠ.

Ď A K U J E M E

19.03.2019

Darí sa nám vďaka Vám všetkým držať krok s najaktívnejšími. Nie je nič stratené, celkovo môžeme vyhrať aj keď nebudeme v hlasovaní prví. Komisia hodnotí celkovú aktivitu školy. SME HRDÍ NA NAŠU ŠKOLU.

" Naša " KALOKAGATIA 2019

" Naša " KALOKAGATIA 2019

15.03.2019

Naším športovcom sa darí a dokázali to aj počas Zimnej KALOKAGATII 2019.

Hviezdoslavov Kubín - školské kolo

15.03.2019

A máme už aj výsledky školského kola súťaže Hviezdoslavov Kubín 2019.

Všetky novinky

Vianoce v ŠKD

20.12.2018

Dnes sme sa preniesli v čase trochu dopredu a už sme mali v ŠKD Vianoce.

Deti priniesli milé darčeky pre kamarátov a urobili si tak navzájom radosť. Jedla a pitia bolo hojne, za čo sa chceme poďakovať rodičom a starým rodičom, my sme deti pohostili medovníčkami a ovocnými nápojmi.Spoločne sme si zaspievali vianočné koledy a pesničky o zime , ktoré sme sa naučili. Na záver sme si zatancovali. Nálada bola výborná. Prajeme deťom, aby aj tie pravé Vianoce, ktoré prežijú už v kruhu svojich rodín boli aspoň také veselé a príjemné ako dnešný deň.