Naša stážistka Iris

18.06.2019

Už takmer mesiac môžete v priestoroch našej školy, ZŠ J.A Komenského, stretnúť drobné, usmievavé žieňa, ktoré by ste si mohli spokojne, nebyť jej exotického vzhľadu, pomýliť s našou žiačkou.

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

18.06.2019

Centrum voľného času na Kollárovej ulici usporiadalo v spolupráci so ZŠ J. A. Komenského v Revúcej 3. ročník majstrovstiev mesta Revúca vo florbale mladších žiakov ZŠ.

Well done girls!

17.06.2019

Hanka Marta Holešová z 3.B a Danielka Ďurišková zo 7.B triedy nás v piatok 14. júna reprezentovali na celoslovenskom finále súťaže „Jazykový kvet 2019“ v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku.

Blahoželáme našej športovkyni

17.06.2019

Blahoželáme našej žiačke Nine Natálii Vavrekovej, ktorá na tohoročnej P-T-S v Šamoríne v hode oštepom skončila na veľmi peknom 3. mieste.

Výlet na Muránsku planinu

16.06.2019

Žiaci druhého ročníka si užili prekrásny výlet an Muránsku planinu, spolu s našou stážistkou Iris.

Zahájili sme atletickú sezónu

05.04.2019

Atletickú sezónu sme zahájili 4.kolom Žiackej chodeckej ligy v Banskej Bystrici. Darilo sa nám úplne skvele.

Získali sme dve bronzové medaily - Alexandra Štempelová a Matúš Makróczy. Premiérovo sa predstavila Laura Lamperová a Filip Hižnay a obaja získali pochvalu za výborný chodecký štýl od p. Juraja Benčíka. V najstaršej kategórii zabojovala aj Rebeka Rojáková. Ďakujeme za reprezentáciu a tešíme sa na všetkých na Revúckych chodeckých pretekoch už o týždeň 13.4.2019.