Tekvičiaci

26.09.2020

Milí žiaci ! ZŠ J. A. Komenského vyhlasuje súťaž o najzaujímavejší a najpútavejší výtvor z tekvice.

Naši prváci v školskom klube detí

25.09.2020

Počasie nám prialo, a tak sme sa venovali slávnostnému privítaniu našich prváčikov v Školskom klube detí.

Michal Barbier - majster sveta vo fitness

24.09.2020

Milí žiaci,presne o mesiac 23.10.2020 sa môžete tešiť na športové vystúpenia Michala Barbiera - majstra sveta vo fitness,

Európsky týždeň športu

23.09.2020

Prvýkrát si aktivity Európskeho týždňa športu vyskúšali naši prváci.

Veľký úspech našej športovkyne

22.09.2020

V nedeľu sa v Trnave uskutočnili Majstrovstvá SR v atletike starších žiačok.

Zimná olympiáda v ŠKD

26.01.2020

V piatok 24. 1. 2020 sa konala Zimná olympiáda v ŠKD. Síce sme nemali vonku sneh, ale nám to nevadilo a zimné športové disciplíny sme si napodobnili v našej telocvični.

Zúčastnili sa jej deti zo všetkých oddelení ŠKD, ktoré medzi sebou súťažili v troch disciplínach: ktoré družstvo čo najrýchlejšie pozbiera najviac loptičiek do pripravených vedierok,postaví snehuliaka z pripravených hula hoop kruhov, loptičiek, palíc a kužeľov a nakoniec ktorému družstvu sa podarí čo najrýchlejšie skokom na žinenku posunúť ju do cieľa . Celé popoludnie nás sprevádzala radosť z hry a dobrá nálada.

Vychovávateľky ŠKD