Najnovší rebríček úspešnosti škôl

15.11.2018

Najnovší rebríček úspešnosti základných škôl je tu. Naša ZŠ J. A. Komenského v Revúcej najlepšia v okrese aj meste. ĎAKUJEME.

2.kolo Atletickej štafety materských škôl

15.11.2018

Malí športovci z materských škôlok bojovali počas druhého kola Atletickej štafety MŠ.

Školské kolo technickej olympiády

14.11.2018

9. 11. 2018 sa konalo školské kolo 9. ročníka Technickej olympiády, ktorého sa zúčastnilo 29 žiakov piateho až ôsmeho ročníka.

LEGO team sa pripravuje

14.11.2018

Už onedlho sa naši členovia LEGO TEAMU predstavia verejnosti na svojej prvej súťaži v Banskej Bystrici.

Pozývame Vás na DEŇ ŠKOLY - 15.11.2018

12.11.2018

Pozývame Vás na náš skvelý DEŇ ŠKOLY - 15. novembra 2018. Od 11.25 čaká na Vás v našej školskej jedálni prekvapenie.

Záložka do knihy spája školy

V škole máme vzácnych poslov dobrosrdečnosti a priateľstva.

Mesiac október sa už niekoľko rokov nesie v znamení česko-slovenského projektu Záložka do knihy spája školy. V tohtoročnom 9. ročníku sa poslami dobrosrdečnosti a priateľstva stali žiaci 3.A a 3.B triedy. Partnerskou a projektom pridelenou školou sa pre nás stala ZŠ Bohumila Hrabala na Zenklovej ulici, Praha – Libeň,  koordinátorkou projektu pani učiteľka Vendula Bízová. Jej ústretová komunikácia nám uľahčila prácu a naši žiaci sa s chuťou pustili do realizácie záložiek pre kamarátov z Čiech. Vložili do nich svoju originalitu a nápaditosť. Vznikli tak jedinečné zvieratká, či rozprávkové bytosti, ktoré sa určite s chuťou zahryznú do strán zaujímavých kníh pre deti. Okrem záložiek sme pre kamarátov napísali sprievodný list a priložili knižné publikácie o našom spoločnom domove - rodnom meste Revúca. Veríme, že ich záložky potešia a splnia svoju úlohu.

Aj naďalej robme veci, ktoré dávajú zmysel, potešia srdce a ponúknu rozhľad našim žiakom.