Najúspešnejší športovci roka 2017

19.04.2018

Náš Atletický klub ISKRA - "Najúspešnejší športovci roka 2017" - cenu, ktorú našim športovcom znovu po dvoch roku udelil Olympijský klub GEMER.

Znovu zlato, striebro a bronz pre našich šikovných matematikov

18.04.2018

17.4. sa v priestoroch našej školy konalo okresné kolo matematickej olympiády žiakov 6. - 8. ročníka. A znovu sme uspeli a boli sme najúspešnejší v našom okrese.

Úspech v súťaži Kukučínova literárna Revúca

18.04.2018

Prvé slovenské literárne gymnázium v Revúcej v spolupráci s Maticou slovenskou usporadúva každý rok súťaž v tvorbe mladých talentov v písaní poézie a prózy.

Futbal - to je hra

18.04.2018

Naši futbalisti opäť víťazní. Postupujú do obvodného kola. Blahoželáme.

Deň zdravia v znamení športu

18.04.2018

Tento rok sa Deň zdravia v stredu 18.4. v našej škole niesol v znamení pohybu.

Získali sme "Certifikát programu Zelená škola"

07.07.2017

Po roku úsilia a tvrdej práce sme získali "Certifikát programu Zelená škola"

V priebehu apríla - júna 2017 sa 123 škôl uchádzalo o vlajku a medzinárodný certifikát programu Zelená škola, alebo diplom Na ceste k Zelenej škole, Nezávislí hodnotitelia precestovali celé Slovensko krížom-krážom a na svojich cestách pozbuerali všetky potrebné informácie, ktoré následne prezentovali na Rade Zelenej školy.

Tá na základe ich podkladov zo škôl udelila :

- 91 vlajok a medzinárodných "Certifikátov programu Zelená škola"

- 19 diplomov "Na ceste k Zelenej škole" .

Ocenenia boli udeľované na základe prihlásenia do Záverečného hodnotenia v šk. roku 2016/17. Sledovalo sa aktívne zapojenie žiakov, rodičov či blízkej školskej komunity pri plánovaní ako aj samotnej realizácii metodiky programu Zelená škola a zapracovanie environmentnálnych tém do "života školy".

Ďakujeme všetkým ktorí sa podieľali na získaní certifikátu ZELENÁ ŠKOLA pre našu základnú školu.

Zoznam ocenených škôl nájdete tu