Športové popoludnie v ŠKD

23.11.2017

Šport by mal byť neoddeliteľnou súčasťou zdravého spôsobu života. Vedieme k tomu aj našich žiakov.

Sme hrdí na svoju školu

22.11.2017

15. november 2017 sa v Základnej škole J. A. Komenského konal DEŇ ŠKOLY, ktorý sa niesol v znamení hrdosti na svoju školu. Jeho cieľom bolo zažiť školu trochu inak. A podarilo sa.

Dejepisná olympiáda - školské kolo

22.11.2017

Dňa 20.11.2017 sa v našej škole konalo školské kolo dejepisnej olympiády. A tu sú naši najlepší :

Jazykový kvet 2017 - školské kolo

20.11.2017

Dňa 20.11.2017 sa uskutočnilo školské kolo jazykovej súťaže - JAZYKOVÝ KVET 2017. A takto to dopadlo :

Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry

17.11.2017

A sú tu výsledky školského kola Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry. A tu sú naši najlepší :

Získali sme "Certifikát programu Zelená škola"

07.07.2017

Po roku úsilia a tvrdej práce sme získali "Certifikát programu Zelená škola"

V priebehu apríla - júna 2017 sa 123 škôl uchádzalo o vlajku a medzinárodný certifikát programu Zelená škola, alebo diplom Na ceste k Zelenej škole, Nezávislí hodnotitelia precestovali celé Slovensko krížom-krážom a na svojich cestách pozbuerali všetky potrebné informácie, ktoré následne prezentovali na Rade Zelenej školy.

Tá na základe ich podkladov zo škôl udelila :

- 91 vlajok a medzinárodných "Certifikátov programu Zelená škola"

- 19 diplomov "Na ceste k Zelenej škole" .

Ocenenia boli udeľované na základe prihlásenia do Záverečného hodnotenia v šk. roku 2016/17. Sledovalo sa aktívne zapojenie žiakov, rodičov či blízkej školskej komunity pri plánovaní ako aj samotnej realizácii metodiky programu Zelená škola a zapracovanie environmentnálnych tém do "života školy".

Ďakujeme všetkým ktorí sa podieľali na získaní certifikátu ZELENÁ ŠKOLA pre našu základnú školu.

Zoznam ocenených škôl nájdete tu