Naši úspešní strelci

12.12.2018

Krajská školská strelecká liga nám priniesla víťazstvo v súťaži družstiev v disciplíne Vzduchová puška streľba v stoji 40 rán

Škola je veľký dom. Škola je celá veľká.

12.12.2018

Žijú v nej školáci a pani učiteľka..... uplynulý týždeň patrila 3.B trieda nielen žiakom a pani učiteľke, ale aj rodičom, ktorí svoju prácu na chvíľku vymenili za tú našu školskú.

Rodičia učiteľmi v 2.A

10.12.2018

Každoročne sa v našej škole uskutočňuje týždeň, kedy sa rodičia môžu stať učiteľmi.

Malí informatici na 1. stupni

10.12.2018

Žiaci na prvom stupni pracujú s informáciami, používajú vhodné nástroje na ich spracovanie -

Výsledky školského kola Geografickej olympiády

10.12.2018

A máme už aj výsledky školského kola Geografickej olympiády.

Získali sme Spajkyho krajský pohár

01.12.2018

Našim najmladším atlétom sa podaril ozaj husársky kúsok. Na pretekoch Spajkyho krajský pohár v Banskej Bystrici sme spomedzi 19 zúčastnených atletických družstiev zvíťazili a Spajkyho pohár je náš.

Naše druhé družstvo obsadilo tiež vynikajúce štvrté miesto.

Tieto preteky nahradili tento rok súťaž Bavme deti športom. Veľmi sa tešíme, že atletika oslovuje čoraz viac detí, ktoré sa účasťou v projekte Detská atletika pravidelne hýbu a cítia radosť zo športu.

Ďakujeme trénerkám Majke Chrapánovej a Saške Demianovej za prípravu a deťom za skvelú reprezentáciu atletického klubu.

B L A H O Ž E L Á M E