Športové súťaže v ŠKD

22.02.2019

Dňa 18.2.2019 sme si pre naše deti v ŠKD pripravili športové súťaže v našej telocvični.

Malý vedecký park

21.02.2019

Ďakujeme Nadácii Volkswagen za podporu našej školy. V rámci zamestnaneckého programu sme za poskytnutý finančný príspevok zadovážili hracie vedecké prvky - výklopný labyrint a vzduchové delo.

2. miesto v regionálnom kole

20.02.2019

20.2. sa v telocvični GMK v Revúcej konalo regionálne kolo žiačok ZŠ v basketbale.

1. miesto v okresnom kole Dejepisnej olympiády

18.02.2019

V minulých dňoch sa konalo okresné kolo Dejepisnej olympiády.

1. miesto v okresnom kole Biologickej olympiády

18.02.2019

Máme už aj výsledky okresného kola Biologickej olympiády.

Získali sme Spajkyho krajský pohár

01.12.2018

Našim najmladším atlétom sa podaril ozaj husársky kúsok. Na pretekoch Spajkyho krajský pohár v Banskej Bystrici sme spomedzi 19 zúčastnených atletických družstiev zvíťazili a Spajkyho pohár je náš.

Naše druhé družstvo obsadilo tiež vynikajúce štvrté miesto.

Tieto preteky nahradili tento rok súťaž Bavme deti športom. Veľmi sa tešíme, že atletika oslovuje čoraz viac detí, ktoré sa účasťou v projekte Detská atletika pravidelne hýbu a cítia radosť zo športu.

Ďakujeme trénerkám Majke Chrapánovej a Saške Demianovej za prípravu a deťom za skvelú reprezentáciu atletického klubu.

B L A H O Ž E L Á M E