Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Exel florbal ZŠ Cup - obvodné kolo :

3. miesto - chlapci mladší

2. miesto - chlapci starší

3. miesto - dievčatá

Okresné kolo v cezpoľnom behu :

2. miesto - žiačky

2. miesto - žiaci

1.miesto a pohár za víťazstvo z 8. ZŠ

Zlatá podkova - regionálne kolo :

1. miesto - 1. kategória - Vavrek

1. miesto - 2. kategória - Kmecová

1. miesto - 3. kategória - Trávničková

Zlatá podkova - celoslovenské kolo :

1. miesto - 1. kategória - Vavrek

1. miesto - 2. kategória - Kmecová

1. miesto - 3. kategória - Trávničková

Olympiáda anglického jazyka - okresné kolo :

1. miesto - 1. kategória - R. Zeman

2. miesto - 2. kategória - R. Humeník

Matematická olympiáda - okresné kolo :

3. miesto - Z9 - R. Humeník

3. miesto - Z5 - A. Uličná

Geografická olympiáda - okresné kolo :

1. miesto - GEO 5 - A. Uličná

2. miesto - GEO 7 - M. Hudák

3. miesto - GEO 7 - B. Dorčák

Orion Florbal Cup - obvodné kolo:

2. miesto - staršie žiačky

2. miesto - starší chlapci

Basketbal žiakov ZŠ - obvodné kolo :

2. miesto - chlapci

Rozprávkové vretienko - obvodné kolo :

1.miesto - 1. kategória - F. Vavrek

3, miesto - 1. kategória - P. Hoza

2. miesto - 2. kategória - P. Kmecová

3. miesto - 2. kategória - M. Trávničková

Basketbal žiačok ZŠ - obvodné kolo :

4. miesto - žiačky ZŠ

Basketbal žiakov ZŠ - obvodné kolo :

2. miesto - žiaci ZŠ

Plávanie - obvodné kolo :

2. miesto - žiaci ZŠ

Olympiáda anglického jazyka - krajské kolo :

8. miesto - 1. kategória - R. Zeman

Hádzaná žiačok ZŠ - obvodné kolo :

2. miesto - žiačky ZŠ

Vybíjaná žiačok ZŠ - obvodné kolo :

3. miesto - žiačky ZŠ+

Detská divadelná Revúca :

1. miesto - divadelný súbor Portál pri ZŠ

Malý futbal žiakov ZŠ - obvodné kolo :

3. miesto

Hviezdoslavov Kubín - obvodné kolo :

3. miesto - Pavlína Derdákova - I. kategória - próza

2. miesto - Júlia Molentová - II. kategória - poézia

1. miesto - Paula Kmecová - II. kategória - próza

3. miesto - Michaela Trávničková -III. kategória - próza

1. miesto - Recitačný súbor Portál  - Kmecová, Číž, Molentová, Hanesovská , Antalíková, Valíková, Galdíková

Kukučínová literárna Revúca - celoslovenská súťaž :

Zlaté písmo - próza - Timea Valašteková

Strieborné písmo - Petra Benediktyová

Strieborné písmo - Annamária Hozová

Hviezdoslavov Kubín - regionálne kolo :

2. miesto - II. kategória - poézia - Pavla Kmecová

3. miesto - II. kategória - próza - Júlia Molentová

3. miesto - III. kategória - Michaela Trávničková

Podnikanie v cestovnom ruchu - celoslovenské kolo :

2. miesto - Startour

Florbal Cup 2011 Banská Bystrica :

5. miesto

Pytagoriáda - okresné kolo :

1. miesto - Petra Mladšia - P3

9. miesto - Kristína Uličná - P3

1.miesto - Lenka Trajteľová - P4

2. miesto - Andrea uličná - P5

2. miesto - Ladislav Szabó - P8

Slávik Slovenska - okresné kolo :

2. miesto - Natália Poprocká - I. kategória

1. miesto -  Viktória Zatrochová - II. kategória

1. miesto - Petra Benediktiová - III. kategória

XXV. Štúrov Zvolen - regionálne kolo  :

2. miesto - Pavla Kmecová - I. kategória

1. miesto - Petra Benediktiová - II. kategória

Slávik Slovenska - krajské kolo :

3. miesto - Petra Benediktyová - III. kategória

Na bicykli bezpečne - krajské kolo :

3. miesto - Lia Bajúszová a Jaskub Ovšonka

Úspechy 2010/2011