Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Didaktické hry a účelové cvičenie

Didaktické hry a účelové cvičenie

24.06.2022

Po niekoľkých rokoch prestávky sa naši žiaci I. stupňa zúčastnili didaktických hier. Zdokonaľovali si pravidlá cestnej premávky na mestskom dopravnom ihrisku.

Festival 4 živlov - Amavet, Bratislava

Festival 4 živlov - Amavet, Bratislava

23.06.2022

V piatok 3. júna deti, ktoré sa hrajú s vedou, oslávili prvo-júnový deň detí hrou na vedcov. A veru, bola to súťaž so všetkým, čo k tomu patrí.

Naši najmenší na výlete

Naši najmenší na výlete

22.06.2022

Prváci a štvrtáci na výlete v ZOO Spišská Nová Ves. Užili sme si to.

DNI MESTA 2022

DNI MESTA 2022

19.06.2022

Naše mažoretky a tanečnice na Dni mesta 2022. Ďakujeme za skvelú reprezentáciu našej školy.

Letná olympiáda v ŠKD

Letná olympiáda v ŠKD

18.06.2022

14. júna sa v našom Školskom klube detí konali malé Letné olympijské hry.

Všetky novinky

Beh revúckym chotárom

17.05.2022

3. ročník pretekov Beh revúckym chotárom je za nami. Tradične sme objednali krásne slnečné počasie a účasť bola tiež tradične veľmi bohatá. Na štart sa postavilo vyše 120 dospelých bežcov a presne 169 detí od dvoch do 15 rokov.

Zaznamenali sme nové traťové rekordy vo všetkých kategóriách dospelých. V behu mužov a žien na 22 km sa absolútnymi víťazmi a traťovými rekordérmi stali Kristína Resslová z klubu Zdravie v pohybe Lučatín a Pavol Orolín z klubu Tatragoat Slovakia a v behu na 8,5 km si absolútne víťazstvo aj traťový rekord vybehali Katarína Paulínyová z AK ZŤS Martin a Dominik Hutka z Revúcej.

Obdiv a uznanie za výborné športové výkony si zaslúžia všetci dospelí bežci a bežkyne, ktorí sa postavili na štart našich pretekov, pretože trate sú krásne, ale aj veľmi náročné. Detskí pretekári si svoje štarty doslova vychutnali. Nadšenie z pohybu im sršalo z tváričiek a po dobehnutí ich v cieli čakala účastnícka medaila a malý darček.

Obrovské poďakovanie patrí sponzorom podujatia - SMZ, a. s. Jelšava, Zeppelin SK, Jednota Revúca, David Šestina, KONTUR Promotion, s.r.o., mestu Revúca za zapožičanie materiálno -technického vybavenia a hlavne všetkým dobrovoľníkom z radov zamestnancov ZŠ J. A. Komenského a tiež z radov súčasných aj bývalých žiakov školy a rodičom, či priateľom školy. Bez VÁS by sa naše preteky nemohli uskutočniť. Ď A K U J E M E

Fotogalériu a výsledky pretekov si môžete pozrieť v priložených odkazoch.

Všetkým účastníkom úprimne ďakujeme.

Veríme, že sa Vám naše preteky páčili a vidíme sa o rok.

Výsledky: https://my.raceresult.com/192160/results

Fotogaléria dospelí: https://www.facebook.com/media/set/...

Fotogaléria deti: https://www.facebook.com/media/set/...