Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Hrebendová kapsa 2023

04.06.2023

Aj tento rok sme dostali pozvanie na vyhodnotenie súťaže Hrebendova kapsa,

Medzinárodný deň detí 2023

Medzinárodný deň detí 2023

03.06.2023

1. júna sme si užili Medzinárodný deň detí. Súťažili sme, zabávali sa a užívali si tento deň, ktorý patrí nám deťom.

Dažďová záhrada

Dažďová záhrada

02.06.2023

Už niekoľko rokov nám naša dažďová záhrada prináša radosť a skrášľuje okolie našej školy.

Programátor

Programátor

01.06.2023

Posledný krát v tomto školskom roku sme sa stretli na krúžku „Programátor“.

Zelený areál

Zelený areál

01.06.2023

S koncom jari a začiatkom leta sa náš krásny školský areál zafarbil do zelena.

Všetky novinky

Deň matiek

20.05.2023

Milé naše mamky, mamičky, mamulienky, milé naše babky, babičky a staré mamky!

Keďže ste pre nás tými najdôležitejšími osobami, pretože nás vo všetkom podporujete, povzbudzujete, inšpirujete, chápete a najmä spoluvytvárate kompas, ktorým sa budeme orientovať celý život, pripravili sme si pre Vás jedinečné prekvapenie – akýsi čarovný nápoj hudby, tanca, spevu, hry na hudobný nástroj, recitovaného či divadelného umenia i majstrovania s loptami, kruhmi, švihadlami a paličkami. Svojím programom sme Vás chceli potešiť, zabaviť Vás, ponúknuť pár minút oddychu, no najmä Vás vrúcne objať a vtisnúť bozk vďaky na Vaše líce.

17. máj 2023 sa pre nás stal výnimočným dňom – Dňom našej Školskej akadémie, na ktorý sme Vás pozvali práve pri príležitosti Dňa matiek. Svoje kratšie si dlhšie výstupy si pre Vás pripravili mladšie a staršie mažoretky, mladšie a staršie tanečníčky, tanečníčky z rôznych ročníkov, hudobníci (klavír, cimbal, gitara) recitátori, ale aj  športovci a divadelníci.

S hrdosťou a zároveň skromne môžeme povedať, že sa Vám náš rôznorodý program páčil. Aj keď sme boli veľmi zvedaví, nemuseli sme sa Vás naň opýtať, pretože namiesto slov za Vás hovorila hrejivá iskra radosti a šťastia, slzička dojatia v očiach a úprimný úsmev na tvári. Tie sú pre nás odmenou za naše úsilie a zároveň výzvou, aby sme aj v budúcnosti takýto významný deň s úprimným posolstvom lásky k Vám opäť mohli zopakovať.