Didaktické hry a účelové cvičenie

24.06.2022

Po niekoľkých rokoch prestávky sa naši žiaci I. stupňa zúčastnili didaktických hier. Zdokonaľovali si pravidlá cestnej premávky na mestskom dopravnom ihrisku.

Festival 4 živlov - Amavet, Bratislava

23.06.2022

V piatok 3. júna deti, ktoré sa hrajú s vedou, oslávili prvo-júnový deň detí hrou na vedcov. A veru, bola to súťaž so všetkým, čo k tomu patrí.

Naši najmenší na výlete

22.06.2022

Prváci a štvrtáci na výlete v ZOO Spišská Nová Ves. Užili sme si to.

DNI MESTA 2022

19.06.2022

Naše mažoretky a tanečnice na Dni mesta 2022. Ďakujeme za skvelú reprezentáciu našej školy.

Letná olympiáda v ŠKD

18.06.2022

14. júna sa v našom Školskom klube detí konali malé Letné olympijské hry.

Druháci a štvrtáci vo Vysokých Tatrách

16.06.2022

14. júna sa vybrali žiaci 2. A, 2. B a 4. B poznávať naše veľhory - Vysoké Tatry. Krásna príroda a zdravý vzduch dodali energiu na prekonanie nenáročnej túry z Hrebienka k Obrovskému vodopádu.

Približne 20 m vysoký vodopád príznačne zvaný Obrovským patrí k najväčším vodopádom v celých Vysokých Tatrách. Nachádza sa v ústí Malej Studenej doliny, neďalekoZamkovského chaty. Cesta pozemnou lanovkou na Hrebienok bol tiež zaujímavým zážitkom. Pozemná lanová dráha zo Starého Smokovca na Hrebienok je pozemná lanovka, ktorej kabíny sú poháňané pomocou ťažného lana. Po jednokoľajovej 2 km dlhej dráhe vždy vyrážajú na cestu proti sebe dva vagóny, ktoré sa v strede dráhy na krátkom rozdvojenom úseku navzájom obchádzajú. Deti sľúbili, že sa ešte aj  s rodičmi vyberú do našich krásnych Vysokých Tatier.