Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Hrebendová kapsa 2023

04.06.2023

Aj tento rok sme dostali pozvanie na vyhodnotenie súťaže Hrebendova kapsa,

Medzinárodný deň detí 2023

Medzinárodný deň detí 2023

03.06.2023

1. júna sme si užili Medzinárodný deň detí. Súťažili sme, zabávali sa a užívali si tento deň, ktorý patrí nám deťom.

Dažďová záhrada

Dažďová záhrada

02.06.2023

Už niekoľko rokov nám naša dažďová záhrada prináša radosť a skrášľuje okolie našej školy.

Programátor

Programátor

01.06.2023

Posledný krát v tomto školskom roku sme sa stretli na krúžku „Programátor“.

Zelený areál

Zelený areál

01.06.2023

S koncom jari a začiatkom leta sa náš krásny školský areál zafarbil do zelena.

Všetky novinky

Láska nad zlato

24.05.2023

Dňa 23. 5. 2023 boli na slávnostnej vernisáži, ktorá sa konala pri príležitosti vyhodnotenia literárnej a výtvarnej súťaže s názvom LÁSKA NAD ZLATO pod záštitou Ing. Mgr. Janky Švecovej,

zastrešujúcej Oddelenie podpory ochrany detí pred násilím, ocenení naši žiaci:' je dlhšie ako 250 znakov

Mirka Máziková – 1. miesto (próza)

Ellie Hutyrová – 2. miesto (próza)

Emmka Šeševičková – 3. miesto (próza)

Hanka M. Holešová – 2. miesto (poézia)

Viki Štepáneková – 3. miesto (poézia)

Na slávnostnej vernisáži, ktorá bola pripravená v spoločenskej miestnosti Gymnázia Martina Kukučína v Revúcej, boli moderátormi citované pasáže z jednotlivých literárnych textov, pričom slávnostnú atmosféru podčiarkli žiaci Základnej umeleckej školy v Revúcej, ktorí pre hostí i návštevníkov vernisáže pripravili krásny koncert. Za príjemných tónov hudby a spevu sme sa mohli ocitnúť v jednotlivých príbehoch a pouvažovať nad samotnou láskou, ktorá by mohla a mala byť prítomná v našich životoch, pretože ak niečo tvoríme sa s láskou, to niečo sa nám zmení na Niečo, čo sa hlbšie zapisuje do našich životov a nášho vnútra. Posolstvom tohto čarovného popoludnia by mohlo byť jednoduché vyznanie: ,,Robme veci s láskou každý deň počas celého roka.“ Ak neveríte, prečítajte si príbehy a básne o láske a jej podobách v Revúckych listoch, kde budú jednotlivé práce našich žiakov uverejnené. Dočítania, drahí priatelia.