Deviataci v srdci Košíc

Krásne slnečné počasie dňa 10. júna 2026 sprevádzalo našich deviatakov na ich spoločnom koncoročnom výlete v Košiciach.Dominanta východu, Dóm sv. Alžbety, im otvorila dvere do sveta stredoveku, gotiky a neogotiky. Žiaci si odniesli nielen hlbší pohľad na život sv. Alžbety, ale aj dôležité vedomosti, na ktoré hravo nadviažu na stredných školách.Bol to skvelý čas plný spoznávania a zaslúženej odmeny za ich deväťročnú prácu. ZŠ